STUDIO 2X2

Karolina Wojciechowska Kancelaria Adwokacka

Identyfikacja, Strona WWW

Właścicielom kancelarii zależało, by jej wizerunek był zgodny z wyznawanymi przez nich wartościami oraz sposobem myślenia o obsłudze prawnej. Stanęliśmy przed zadaniem, by stworzyć identyfikację, która podkreśli rzetelność, profesjonalizm i uczciwość, unikając przy tym sztywności. Pracownicy kancelarii wiedzą, że klient oczekuje od prawników usługi najwyższej jakości.

wojciechowska preview

Rozwiązanie:
Stworzyliśmy identyfikację opierającą się głównie na dwóch elementach: typografii i kolorystyce. W logotypie wykorzystaliśmy nowoczesny krój o klasycznej formie. Od napuszonego, sztywnego i dość zimnego wizerunku kancelarii prawnych odeszliśmy dzięki użyciu ciepłej, kontrastowej kolorystyki.

Zakres prac:
Przygotowaliśmy klasyczne i eleganckie projekty akcydensów, które stworzone zostały na najwyższej jakości materiałach. Akcydensa kancelarii zostały wydrukowane z wybranych kolorów Pantone® na papierze Munken Polar ze szwedzkiej fabryki Arctic Paper.

Klient:
Kancelaria adwokacka Karoliny Wojciechowskiej specjalizuje się w prawie, postępowaniu administracyjnym, sądowo-administracyjnym inwestycji budowlanych, nieruchomości i prawa ochrony środowiska.

wojciechowska 3

wojciechowska 1

wojciechowska 2

wojciechowska 6

wojciechowska budowa2

wojciechowska budowa

wojciechowska www

wojciechowska www2

Projekt:
Dominik Robak

Dyrekcja artystyczna:
Wojciech Staniewski

Strategia:
Aleksandra Naborczyk-Staniewska