STUDIO 2X2

Projektujemy na potrzeby druku i sieci. Tworzymy spójne systemy identyfikacji i informacji wizualnej. Wspomagamy wizerunkowo marki i instytucje. Łączymy obrazy i słowa.

S2 www anim 1

STUDIO 2×2
Prowadzimy niewielkie studio graficzne z wielkim sercem do projektowania. Wierzymy, że systemowe rozwiązania w połączeniu z dbałością o detal potrafią przynieść marce wymierne efekty w postaci spójnego i zrozumiałego komunikatu. Pracujemy dla klientów ze świata kultury i biznesu.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej

Zespół projektowy
W zależności od potrzeb klienta nasze projekty realizujemy kompleksowo, wspólnie ze specjalistami z różnych dziedzin: badaczami, architektami, ilustratorami, redaktorami, tłumaczami, fotografami, montażystami filmowymi, programistami i producentami muzycznymi.

Napisz do nas, wspólnie zastanowimy się, co możemy dla Ciebie zrobić →

Identyfikacja wizualna
Poznajemy kontekst, naturalne otoczenie oraz odbiorców produktu, marki lub wydarzenia. Analizujemy konkurencję i poszukujemy insightu. Strategiczne przygotowanie daje nam dobre fundamenty do projektowania. W ramach identyfikacji wizualnej przygotowujemy materiały służące kluczowym punktom styku z odbiorcą, takie jak: logotypy, akcydensy, druki ulotne, reklamy outdoor. Opracowujemy brand manual.

Design druków
Projektujemy druki o charakterze użytkowym i okolicznościowym, uzupełniające identyfikację wizualną, serie książkowe i samodzielne publikacje, takie jak m.in. albumy, katalogi, raporty, sprawozdania roczne, plakaty, materiały BTL. Nadzorujemy druk i produkcję.

Web design
Projektujemy zarówno złożone i rozbudowane serwisy internetowe, jak i proste, funkcjonalne, a zarazem efektowne wizytówki firmy w sieci. Znamy nowoczesne rozwiązania i wiemy, jak je odpowiednio wykorzystać. Wiemy, co to RWD, UX oraz jak być widocznym w wyszukiwarce.

Informacja wizualna
Projektujemy spójne systemy oznakowań z opracowaniem księgi informacji wizualnej oraz nadzorem ich wdrożenia. Do poszukiwania rozwiązania podchodzimy w sposób kompleksowy, łącząc empatię, wiedzę i doświadczenia z dziedzin architektury, komunikacji wizualnej oraz informacji o materiałach i technologii.

Wybrani klienci
Kancelaria Prezydenta RP
Leroy Merlin Polska
Mercedes-Benz Polska
Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Muzeum Powstania Warszawskiego

Muzeum w Stalowej Woli
Narodowe Centrum KulturyTimex Group Polska

United Nations Development Program
Uniwersytet Warszawski
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

Publikacje, wystawy i wyróżnienia
Chois Gallery no. 34 / 2016
Dobry Wzór 2015 – Nominacja w konkursie organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego / 2016
United Notions, St. Petersburg, Moskwa / 2016
Infinite icon, Sandu Publishing / 2016
Nice to meet you again, viction:ary /2015
Bryla.pl, Zwiedzanie Muzeum Pałacu w Wilanowie stało się łatwiejsze /2015
Muzeum Widzialne, Nagroda główna 
w kategorii wydawnictwa książkowe i multimedialne / 2013
Print Control no. 2, txt publishing / 2013
Wystawa członków STGU: Warmia: Rebelia Kultury / 2012